Strony Internetowe, Web Development

Witryna www jest podstawowym narzędziem reklamowym pełniącym bardzo ważne funkcje marketingowe, w przypadku dobrze zaprojektowanej strony firmowej kontakt użytkownika z reklamą może trwać nawet do 10 minut co nie jest możliwe w przypadku większości mediów tradycyjnych, w dodatku jest to kontakt dobrowolny.

Aby jednak strona była potężnym narzędziem musi być właściwie zarządzana i ciągle aktualizowana, nie należy na witrynie firmowej oszczędzać gdyż jest to wirtualny przedstawiciel handlowy w Internecie. Tak samo jak w rzeczywistości musi schludnie wyglądać, posiadać wiarygodne informacje i przewidywać zachowania interesantów.

Coraz częściej witryny www są przyjazne dla użytkownika a zarazem użyteczne, firmy chętnie dzielą się pomysłami na wykorzystanie ich produktów i usług oczekując tego samego od użytkowników, pragną poznać ich opinie i pomysły na wprowadzenie ulepszeń, trafnie taką sytuację opisał J.C. Penney, otóż powiedział on:

„Wymieniaj się pomysłami często. Gdy Ty i ja wymienimy się dolarami, niczego to nie zmienia – każdy z nas wciąż ma dolara. Gdy wymienimy się pomysłami, oboje mamy dwa pomysły, gdy wcześniej mieliśmy po jednym. Dałeś to co sam zyskałeś. Nie straciłeś tego co ja dostałem. Dzielcie się pomysłami – nie staniecie się przez to biedniejsi – oboje będziecie tymi bogatszymi dzięki wzajemnej wymianie”.

Budujemy strony internetowe różnego typu: