JW Systems

Działania: Web Design, System CMS, Identyfikacja

Dla JW System zaprojektowaliśmy pełny layout strony informacyjno-ofertowej z systemem CMS jak również identyfikację wizualną wraz z logotypem.

Strona powstała we współpracy z QualityDot - naszego Partnera obsługującego kompleksowo swoich Klientów w zakresie księgowości i marketingu.

JW Systems - blisko 20-letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym i nabyta wiedza pozwalają na pełne wsparcie przy doborze sprzętu z oferty, którą stanowią m.in. produkty firmyATEN - czołowego światowego producenta przełączników KVM(Keyboard/Video/Mouse) dla różnych segmentów rynku. Od prostych przełączników SOHO (Small Office Home Office) jak również bardziej zaawansowanych rozwiązań dla średnich przedsiębiorstw poprzez extendery pozwalające na przesłanie sygnału video na duże odległości, splittery służące do podłączenia kilku monitorów do jednego źródła video, video switche SVGA/DVI/HDMI aż do zaawansowanych systemów dla serwerowni, datecenter i firm korporacyjnych oferowanych pod marką ALTUSEN umożliwiającymi m.in. kontrolę setek maszyn z jednego stanowiska z wykorzystaniem protokołu IP i internetu.

Zapytanie? Napisz do nas!