Referencje

"Współpracę z Panem Danielem rozpocząłem po obejrzeniu Jego portfolio. Jego projekty zwróciły moją uwagę ze względu na swoją świeżość, oryginalność i „to coś”. Swojej decyzji nie żałowałem ani przez chwilę – Pan Daniel okazał się grafikiem skoncentrowanym na zadaniu, twórczym i solidnym. Mogę śmiało powiedzieć, że tak wyobrażam sobie idealną współpracę przy projektowaniu strony. Wspaniały efekt końcowy mówi zresztą sam za siebie…"
Paweł Machała


"Pana Daniela spotkałam na poczatku września 2007, poszukując firmy która zajęłaby się stworzeniem strony internetowej dla prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej.

Okazał się On osobą z odpowiednimi kwalifikacjami i ogromnym potencjałem twórczym. Z ogromną cierpliwością słuchał moich sugestii oraz przedstawiał swoje propozycje.

Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie Panu Danielowi powierzyłam stworzenie witryny www oraz projektu logo i projektu wizytówki dla mojej firmy. W przyszłości planuję nadal współpracować z Panem Danielem i z firmą Sobol Design. Wszystkim którzy cenią sobie fachową, szybką i kompleksową obsługę - polecam Sobol Design !"
Lidia Bąk


"Dlugo szukalem wśród wielu agencji reklamowych tej wlasciwej. Po obejrzeniu projektów Pana Daniela stwierdziłem że to właśnie jemu powierzę stworzenie wizerunku mojej firmy. Praca z Panem Danielem to pełen profesjonalizm. Rzetelna wiedza, wyczucie smaku oaz estetyka jego pracy wyplywa z jego pasji tworzenia. Potrafi On doskonale zaangażowac się w projekt nad którym pracuje. Pełny dialog z klientem umożliwia Mu osiągniecie celu, który spełnia a nawet przewyższa oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, która będzie kontynuowana. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy poszukują klucza do sukcesu, którym jest oryginalny wizerunek. Ja go znalazlem w talencie Pana Daniela."
Przemek Czajkowski


"Współpracę z Panem Danielem rozpoczęliśmy w maju 2007 roku. Zaprojektował nam logo firmy, folder reklamowy, wizytówki oraz stronę internetową. Zrobił to szybko, niedrogo i profesjonalnie. Potrafił elastycznie przełożyć nasze wizje w konkretne projekty.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, będziemy ją kontynuować a korzystanie z usług Sobol Design możemy polecić innym."
Adam Rapacki


"Polecam wszystkim firmę Sobol Design, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Danielem. Przy tworzeniu ulotki dla naszej firmy Pan Daniel wykazał sie pełnym profesjonalizmem , zaangażowaniem oraz fachowością w doradztwie. Jeszcze raz serdecznie polecamy.

Skorzystaliśmy ponownie z pomocy Pana Daniela i ponownie jesteśmy zadowoleni. Zrobił świetny projekt reklamy i służył nam profesjonalną poradą oraz pomógł firmie wykonujacej malowanie reklamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i ponownie polecamy wszystkim firmę SOBOLDESIGN jako profesjonalnego i miłego wykonawcę. Polecamy i pozdrawiamy."
Piotr Szymczak


"Na Sobol Design natknalem sie dość przypadkowo i po zapoznaniu sie z portfolio, ktore zrobilo na mnie duze wrazenie postanowiłem nawiazać kontakt. Szybka odpowiedz Pana Daniela i konkretna oferta utwierdzily mnie w wyborze. Dodatkowym atutem byla konkurencyjna cena. Wspolpraca podczas tworzenia strony ukladala sie bardzo dobrze, zawsze moglismy liczyc na profesjonalne i konkretne porady. "
Paweł Rutkowski