Współpraca z Sobol Design

Od początku naszego działania w profesjonalnym tworzeniu stron, aplikacji, grafiki i marketingu stawialiśmy na stałą współpracę, zarówno z indywidualnymi Klientami jak i Partnerami zlecającymi nam projektowanie lub pełne wdrażanie projektów pod własną marką.

Oferujemy Państwu bardzo dobre warunki współpracy stałej, konkurencyjne ceny a przede wszystkim Przyjacielską współpracę, Partnerzy współpracujący ze sobą stale dużo lepiej rozumieją potrzeby i oczekiwania względem danych projektów co niesamowicie pozytywnie wpływa na wykonywane projekty i czas ich budowy, dzięki wypracowanym technikom menedżerowie nie muszą spędzać wielu godzin na spotkaniach tłumacząc zespołowi każdy szczegół projektu, projekty dzięki temu mogą byc tańsze, efektywniejsze i co za tym idzie jeszcze bardziej profesjonalne. Stawiamy na zrozumienie potrzeb i projekty uszyte na miarę!

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, firmy zainteresowane naszymi projektami jak również agencje reklamowe i interaktywne. Chętnie projektujemy ciekawe zlecenia także pod marką naszych Partnerów. Projekty czas zacząć :)